Категорія: НовиниОпубліковано: 13.09.2023

Post title getting code

Першого вересня завершив свою роботу проєкт з відновлення пошкодженого житла та підготовки до зими, який реалізовувався ADRA Ukraine за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF), що діє в структурі Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine. Допомогу отримали більше 5000 мешканців Київської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей.

В ході реалізації проєкту команда благодійної організації надавала людям різні види допомоги. Так, для підготовки до зими у Святогірську громаду та м. Торецьк Донецької області доставили майже 700 тонн паливних брикетів.

Сім’ям, чиє житло було пошкоджене внаслідок бойових дій, видали 334 сертифіката на придбання будівельних матеріалів (вартість сертифіката склала 43 500 та 91 000 гривень в залежності від виду ремонту).

Понад 300 домогосподарств у прифронтових та деокупованих громадах Донецької, Харківської та Дніпропетровської області отримали заміну пошкоджених вікон, дверей, а також будівельні матеріали для відновлення житла.

У 15 багатоквартирних будинках на території Бучанської та Ірпінської громад Київської області провели фасадні роботи, а також роботи з ремонту дахів.

Провели ремонті роботи та доставили будівельні матеріали до 13 прихистків для ВПО у містах Харкові, Дніпрі, Ірпені, Павлограді, Покровську, Запоріжжі.

Для облаштування пунктів обігріву в Донецькій, Харківський, Дніпропетровський та Київській областях доставили 19 генераторів, 19 печей-булер’янів та інше обладнання.

У ході реалізації проєкту команда благодійної організації особливу увагу спрямовувала на допомогу переселенцям та людям з інвалідністю.

На цей момент ADRA Ukraine проводить всі необхідні заходи для того, щоб продовжувати допомагати громадянам відновлювати пошкоджене внаслідок бойових дій житло, а також забезпечувати підготовку до зими 2023–2024.

Інші новини:

Інші новини: