Категорія: НовиниОпубліковано: 16.12.2022Перегляди: 1537

Post title getting code

Триває проєкт у співпраці з Всесвітньою продовольчою програмою ООН, що з квітня 2022 року безперервно надає продовольчу допомогу населенню України. Зокрема, волонтери дістаються навіть територій, що перебувають під постійними обстрілами та мають зруйновану інфраструктуру, доставляючи свіжий хліб, продуктові набори, дитяче харчування та ін.
За весь час нужденним роздали 14 591 109 буханок свіжого хліба.
Також команда проєкту розповсюдила 175 324 наборів дитячого харчування та близько 1 920 000 наборів різного призначення.
Детальніше: https://bit.ly/3BFwEQj

У співпраці з UNICEF триває доставка питної води в регіони, де в ній є гостра потреба. Близько 125 000 літрів води отримали мешканці таких населених пунктів як Мар’їнка, Дружківка, Ізюм, Кривий Ріг та населені пункти Херсонщини.
Також розповсюджуються гігієнічні набори в 13 областях України, у т. ч. в деокупованих громадах Херсонської області.
Детальніше: https://bit.ly/3Wphq9M

Переселенці можуть отримати безкоштовну правову допомогу. Їх консультує юрист ADRA Ukraine Євген Страшко. Допомога здійснюється у межах проєкту за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office – GFFO). Детальніше: https://bit.ly/3V4BQEf

ADRA Ukraine відкриває вакансію психолога в місті Дніпрі, спрямовану на індивідуальну та групову допомогу переселенцям. Детальніше: https://bit.ly/3hqTxjz

Інші новини:

Інші новини: