Категорія: НовиниОпубліковано: 14.07.2022

Post title getting code

Жительці села Водяне Гречаноподівської громади Любові Григорівні 68 років. У березні 2022 року у неї відбулася по-справжньому радісна подія — народився онук.

«Після 24 лютого в нас у громаді зупинилося будь-яке транспортне сполучення, —розказує жінка, — тож я не могла приїхати в гості до дочки та побачити малюка. Винайняти машину, щоб доїхати, коштує 400 гривень в один бік, у мене таких грошей немає. Тож нарешті завдяки соціальному транспорту ADRA Ukraine я змогла приїхати до рідних, привезла подарунки. Це таке щастя для мене. Дуже вам вдячна за допомогу».

Восьмого липня в Гречаноподівській громаді Криворізького району Дніпропетровської області відбувся перший рейс соціального маршруту від ADRA Ukraine, реалізований у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund.

Галина Усик, голова сільської ради Гречаних Подів, розповідає: «У нашій громаді мешкає близько п’яти тисяч жителів, з яких багато переселенців. Людям потрібно в лікарню, пенсійний фонд та в інших справах. Громадського транспортного сполучення немає. Тож соціально-транспортний проєкт ADRA Ukraine став для нас справжньою підтримкою. Тепер у нас два рази на тиждень працює соціальний маршрут, що охоплює 10 населених пунктів. Це дуже важливо для мешканців, тож ми висловлюємо вам щиру подяку».

Станом на 8 липня 2022 року ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування 30 соціальних маршрутів у восьми громадах Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської області. З лютого цього року в межах проєкту до безпечних міць евакуювали 2 852 особи, доступ до життєво необхідної інфраструктури надали 7 749 людям.

Інші новини:

Інші новини: