Post title getting code

Лідії Пантеліївні 79 років, вона мешканка міста Торецьк Донецької області. Населений пункт знаходиться у безпосередній близькості до зони ведення активних бойових дій, перебуває під постійними артилерійськими обстрілами. Наприкінці серпня жінка вирішила евакуюватися до більш безпечного регіону.

 

«Важко було на це зважитися, — каже Лідія Пантеліївна, — я все життя тут прожила, це моє рідне місто, рідні вулиці. Як покинути рідний будинок? Але зволікати більше не можу. Постійні обстріли, постійне життя у страху за власну безпеку — це дуже виснажує. Збирала речі із сльозами на очах, але поїхала. Сподіюсь на краще та вірю, що все буде добре. Дуже вдячна ADRA Ukraine за можливість безкоштовної евакуації».

 

ADRA Ukraine у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund у тісній взаємодії з органами місцевої влади та підрозділами ДСНС сприяє евакуації мирного населення з Донецької області, надаючи транспорті послуги на безоплатній основі.

 

«Евакуація мирного населення вкрай важлива, — говорить начальник відділу з питань цивільного захисту Торецької військової адміністрації Бахмутського району Андрій Замазій. — Обласна й місцева адміністрації, усі ми постійно наголошуємо на необхідності евакуюватися. Місто піддається артилерійським обстрілам, страждає інфраструктура, а попереду зима, складний опалювальний сезон. Краще перечекати це в безпеці. Зі свого боку хочу підкреслити, що ваша підтримка дуже важлива для нас. Дякуємо за допомогу».

 

Станом на 24 лютого 2022 року ADRA Ukraine у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund надавала безкоштовні транспорті послуги мешканцям «ізольованих» громад Луганської та Донецької областей, полегшуючи таким чином доступ населення до базових, життєво необхідних послуг. Наприкінці лютого транспортні зусилля були вимушено переорієнтовані на допомогу з евакуації цивільного населення із зон активних бойових дій.

 

На сьогодні з лютого 2022 року транспортом ADRA Ukraine евакуювалися більш ніж чотири тисячі осіб. Евакуація здійснюється переважно у м. Дніпро, де є можливість безпечного проживання та здійснюється рух евакуаційних потягів. Робота триває.

Опубліковано: 31.08.2022

Інші новини:

Інші новини: