Категорія: НовиниОпубліковано: 10.06.2022

Post title getting code

На цьому тижні відкрилася реєстрація на один із проєктів фінансової допомоги для незахищених верств населення, які опинилися в кризовій ситуації через військові дії в Україні. Мешканці окупованих територій або тих, де йдуть активні бойові дії, зможуть отримати фінансову допомогу від ADRA Ukraine. Проєкт розповсюджується на мешканців Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей, а також інших окупованих на момент реалізації проєкту територій. Подати заявку на реєстрацію можна через гарячу лінію ADRA Ukraine та координаторів.

У межах проєкту DANIDA діє напрям психологічної допомоги та підтримки. П’ятого червня у місті Києві відбулася групова програма психологічної підтримки для дорослих та дітей. Подія проводилася у формі тематичного дозвілля. У ній взяли участь понад 200 осіб, серед яких були вимушені переселенці та мешканці столиці. Програма для дорослих містила психологічні тренінги, а для дітей — майстер-класи та різноманітні ігри.

Сьомого червня в місті Ірпінь відбулася роздача доповнених наборів продовольчої допомоги загального призначення у межах проєкту за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) та ADRA Ukraine. Загалом роздали 900 наборів. У заході взяли участь представники гуманітарних організацій WFP та ADRA Ukraine. За цим проєктом на даний момент роздача різних видів продуктових наборів відбувається у восьми областях України.

Триває реалізація проєкту соціальних перевезень. В Іллінівській громаді Донецької області 31 травня відбувся перший рейс соціального маршруту від ADRA Ukraine, реалізований у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund. Почали працювати три соціальні маршрути, що з’єднують населені пункти громади з її центром — селом Іллінівка.

Цього тижня продовольчу допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів за підтримки ADRA Slovakia отримали 250 сімей вимушених переселенців, які проживають в одному з мікрорайонів міста Чернівці. Загалом понад 7 920 родин в Україні вже отримали такий вид продуктової допомоги.

Інші новини:

Інші новини: