Post title getting code

Ольга Леонідівна проживала в місті Лиман Донецької області разом з чотирма дітьми та літньою матір’ю. Двадцять сьомого квітня 2022 року, коли ситуація в місті загострилась через військові дії, жінка вирішила евакуюватися в безпечне місце.

«Для мене головне, щоби мої діти були в безпеці. Коли біля мого будинку впав снаряд, пошкодивши дах та вікна, я зрозуміла, що зволікати вже немає часу, – ділиться Ольга. – Моя старша донька знайшла в Інтернеті інформацію про можливість безкоштовної евакуації від Благодійного фонду ADRA Ukraine. Ми зателефонували за вказаним номером, і вже протягом години нас відвезли спочатку до м. Краматорськ, а згодом – в місто Дніпро. Я дуже вдячна співробітникам фонду за допомогу, увагу та співчуття».

Станом на 24 лютого 2022 року ADRA Ukraine (https://www.adra.ua/) у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund (https://www.unocha.org/ukraine/about-uhf) на постійній основі надавала безкоштовні транспортні послуги мешканцям ізольованих громад Луганської та Донецької областей. Полегшуючи таким чином доступ населення до базових, життєво необхідних послуг. Наприкінці лютого благодійна організація вимушено переорієнтувала свої транспортні зусилля на евакуацію цивільного населення із зон, де ведуться активні бойові дії.

У межах співпраці з UHF за останній місяць персонал ADRA перевіз до більш безпечних місць близько тисячі цивільних осіб, у тому числі людей з інвалідністю, членів багатодітних сімей та представників інших уразливих верств населення.

Опубліковано: 04.05.2022

Інші новини:

Інші новини: