Категорія: НовиниОпубліковано: 08.07.2022

Post title getting code

Триває допомога від ADRA Ukraine за медичним напрямом: 33 піддона з медичними виробами та засобами отримала Тальнівська багатопрофільна лікарня, що на Черкащині, завдяки спільним зусиллям ADRA Ukraine та ADRA Slovakia за підтримки ADRA France. Гуманітарний вантаж, серед якого перев’язувальний матеріал, ортези, засоби щоденної гігієни та інше, буде використаний для потреб переселенців з гарячих точок та жителів Тальнівської громади. Крім того, у межах проєкту Hope for Ukraine медикаменти отримав медичний центр «Віфанія», що на Буковині. Центр надає послуги для населення в м. Чернівці та організовує виїзну клініку, лікарі якої безкоштовно консультують переселенців та тих, хто потребує, у Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій області.

Обсяг продовольчої допомоги ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) сягає нових позначок. Лише за червень роздали:
— 1 458 952 буханок хліба в Чернігівській, Сумській, Полтавській, Одеській, Запорізькій областях;
— 154 968 продуктових наборів у столиці, а також в Київській, Одеській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській, Донецькій областях;
— 8 950 продуктових наборів першої необхідності у Миколаївській, Запорізькій, Київській, Сумській, Чернігівській областях;
— 2 116 коробок дитячого харчування в Одеській, Чернігівській, Сумській, Миколаївській, Харківській, Дніпропетровській областях.

За перший тиждень липня в Чернігівській, Сумській, Полтавській, Одеській, Запорізькій областях вже роздали 555 800 буханок хліба. Роздачі тривають.

Тисячі жителів окупованих територій отримали продовольчу й фінансову допомогу від ADRA Ukraine. Фінансову — отримали більш ніж 10 000 осіб з окупованих населених пунктів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. І ця цифра кожного тижня зростає. Продовольчу допомогу завдяки проєкту Hope for Ukraine вже отримали декілька тисяч осіб, серед яких жителі окупованих територій Херсонської, Запорізької, Донецької області.

Інші новини:

Інші новини: