Категорія: НовиниОпубліковано: 24.03.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.
***
Юлія народилась в місті Свердловську на Луганщині, зараз це Довжанськ. Там вона прожила до 16 років, доки не вступила до Запорізького медичного інституту на факультет фармації, щоб стати провізором. Юлія будувала там щасливе життя, а після закінчення інституту повернулась до Свердловська, де працювала завідувачем аптеки, вчителькою хімії в школі та викладачкою фармакології в медичному училищі.
Ще в 2014 році жінка побачила, що таке війна, і вирішила, що потрібно тікати з міста. У ту ж ніч вона зібрала лише свої документи, не взявши більше нічого, і в кімнатних капцях та одному халаті приїхала до Києва. У столиці їй як досвідченому фахівцю одразу надали роботу, вона стала завідувачем аптеки.
Саме тут, у Києві жінка вперше дізналась про ADRA Ukraine. Вона отримала ваучер, завдяки якому могла придбати речі першої необхідності й продукти в одному з великих супермаркетів.
У 2019 році Юлія дізналась про свій діагноз. У зв’язку зі стрімким погіршенням стану здоров’я жінка була вимушена сісти в інвалідний візок. «Коли все життя займаєшся активною діяльністю, багато працюєш, відчуваєш велику кількість енергії, і отримуєш такий діагноз, то все дуже змінюється. Життя не стало», — каже жінка.
У селі Лютіж на Київщині був Всеукраїнський центр реабілітації осіб з інвалідністю, і Юлія поїхала туди, бо хотіла й далі залишатися активною. Жінка вчилася на швачку цілий рік і 24 лютого 2022 року мала складати іспит. Проте цього так і не сталось. Замість іспиту були ракети, вибухи та страх. Юлія зі своїми знайомими, які також перебували в центрі реабілітації, залишалась в Лютіжі ще два тижні. В один з днів, коли було відносно безпечно переміщатись, жінка переїхала до міста Чорткова Тернопільської області в дім милосердя.
Цього року ADRA Ukraine знову з’явилася в житті Юлії. Оскільки раніше жінка говорила, що в неї є потреба в новому візочку, волонтери благодійної організації змогли їй його надати, а разом з ним привезли продуктовий набір, теплий одяг та смаколики.
«Я дуже дякую ADRA за візочок, це дуже важливо для мене зараз. Тепер я маю змогу працювати, переміщуватися у власних справах та просто виходити до людей, завдяки чому моє життя триває!»
***
ADRA Ukraine надала візочок для пані Юлії в межах проєкту за підтримки Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Інші новини:

Інші новини: