Категорія: НовиниОпубліковано: 29.03.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.
***
Сергій Віталійович проживав у місті Херсоні. Його родина — це тато, який має інвалідність, та двоє дівчат — Януся і Надійка.
Двадцять четвертого лютого чоловік мав їхати у відрядження до смт Чаплинка, але його колега подзвонив та попередив, що почалась війна. Через пару годин він і сам у цьому переконався. Сергій розумів, що потрібно їхати в безпечне місце, але з татом, прикутим до візка, це буде важко. Чоловік та його родина потрапили в складну ситуацію, оскільки продуктів харчування зовсім не було.
Одного дня, коли Сергій з родиною був удома, почався обстріл. Сім’я намагалась бігти до укриття, але за спиною Сергія стався приліт «Граду», ще один снаряд розірвався на балконі, — пригадує чоловік. Будинок був понівечений, у ньому вже було важко перебувати.
Такі обстріли відбивалися на його здоров’ї, тому чоловік пішов до лікарні, де йому дали номер телефона волонтера ADRA Ukraine. Донька Сергія зателефонувала та домовилась за виїзд.
Зараз чоловік перебуває в безпечному місці зі своєю родиною. Він почав жити спокійним життям, без обстрілів, його здоров’я покращується. Сергій каже: «Завдяки ADRA я живий, і за це вам дуже велика подяка!».
***
Сергій Віталійович отримав допомогу в межах проєкту Lifesaving Evacuation, Assistance and Protection за сприяння уряду Канади, який охоплює такі напрями як фінансова та транспортна допомога, а також психологічна підтримка.

Інші новини:

Інші новини: