Категорія: НовиниОпубліковано: 31.03.2023Перегляди: 2702

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***

До війни Ольга проживала зі своїм чоловіком в Маріуполі. Їй 75 років, усе своє життя вона трудилася та мріяла про спокійну старість. У них була гарна квартира, де вони зробили нещодавно ремонт, і вони навіть не могли подумати, що всі мрії та плани зруйнуються в один день. «Це дуже страшно, у 75 років втратити все», — каже жінка.

Маріуполь з перших днів війни зазнавав постійних обстрілів та потерпав від вибухів. Одного дня під балконом Ольги розірвався снаряд, усі вікна та двері вибило вмить. Ніхто не знав, що робити далі. Вони вибігли на вулицю й зустріли знайомого, який сказав, що його будинок вцілів, та запропонував залишитись в нього на деякий час. Проте вибухи продовжувались. «Їжу нам доводилось готувати на вогнищі прямо в дворі. У нас уже не було ні світла, ні газу, ні опалення», — пригадує жінка.

П’ятнадцятого березня сім’я вирішила виїжджати з Маріуполя, адже ситуація тільки погіршувалась. Так вони опинились у Бердянську, потім у Полтаві й згодом у Києві.

У Києві родина не мала друзів чи знайомих, у яких могла б зупинитися, тому житло довелося орендувати. Умови в новому тимчасовому житлі були далеко не найкращими, тому родина за власний кошт привела все до ладу. На той час збереження Ольги та чоловіка вже закінчувалися, але потрібно було якось далі сплачувати за оренду.

Завдяки фінансовій допомозі від ADRA Ukraine родина отримала можливість і далі орендувати житло, оскільки їм досі немає до кого їхати чи куди повертатися.

«Дуже дякуємо вам, для нас це величезна допомога у ці скрутні часи», — каже жінка.

***

Родина Ольги отримала допомогу в межах проєкту за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини і німецького представництва ADRA. Окрім фінансової підтримки тих людей, які втратили дім та мусять орендувати житло, він охоплює також напрями транспортної допомоги, утеплення та відновлення житла, а також юридичної та психологічної підтримки.

Інші новини:

Інші новини: