Категорія: НовиниОпубліковано: 13.04.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***

Наталія проживала в місті Маріуполі Донецької області. Жінка розповідає, що її будинок був зруйнований на наступний день після того, як вона наважилась евакуюватись з міста. За допомогою волонтерів Наталії вдалося виїхати спочатку до Запоріжжя, а потім разом з рідними — до Києва, де вони зараз і проживають.
Про організацію ADRA Ukraine жінка дізналась із соціальних мереж. Побачила, що можна оформити фінансову допомогу, вона їй була дуже необхідна, оскільки доводиться орендувати житло. Наталія вражена, як швидко вона змогла отримати кошти.
Наталія дуже вдячна благодійній організації та її партнерам за те, що розуміють складне становище, у якому опинилася вона та ще мільйони жителів України, і що не полишають людей наодинці з цією бідою.

***

Родина Наталії отримала допомогу в межах проєкту за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини й німецького представництва ADRA (ADRA Deutschland e.V.) Окрім фінансової підтримки тих людей, які втратили дім та мусять орендувати житло, він охоплює також напрями транспортної допомоги, утеплення та відновлення житла, а також юридичної та психологічної підтримки.

Інші новини:

Інші новини: