Категорія: НовиниОпубліковано: 19.04.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.
***
Олександр проживає в місті Ірпінь Київської області. У день, коли розпочалось повномасштабне вторгнення, чоловік разом з дружиною був удома. Перші дні війни перебували в укритті, але потім вже й там стало дуже небезпечно, тому вони були вимушені покинути свою домівку.
Подружжя поїхало до міста Ковеля на західну Україну, і коли ситуація в Ірпені стала спокійною, вони повернулися додому. На жаль, вдома їх очікувала дуже неприємна картина — будинок був частково зруйнований, повилітали вікна та не було дверей.
Чоловіку зателефонували з ADRA Ukraine та сказали, що в межах проєкту з відновлення житла готові допомогти йому. Олександр пенсіонер і за власні кошти не зміг би відновити свій будинок, тому цей дзвінок став для нього великою радістю. Уже зовсім скоро чоловік отримав від організації сертифікати на придбання будівельних матеріалів, завдяки яким купив усе необхідне для того, щоб його дім був знову придатним для проживання.
Олександр дуже вдячний організації ADRA Ukraine та партнерам, які допомагають тим, хто самотужки не зміг би впоратися з бідою, що прийшла в їхній дім.
***
Олександр отримав допомогу в межах проєкту, який реалізується за підтримки партнерів мережі ADRA (представництв організації в Німеччині (ADRA Deutschland e.V.), Китаї (ADRA China), Чехії (ADRA CZ), Франції (ADRA France), Італії (ADRA Italia), Норвегії (ADRA Norge), Португалії (ADRA Portugal), Австралії (ADRA Australia), а також ADRA International (ADRA International).

Інші новини:

Інші новини: