Категорія: НовиниОпубліковано: 26.04.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.
***
З початком війни люди з інвалідністю стали ще більш уразливими, тому потребують ще більшої допомоги. Ольга разом зі своїм чоловіком проживають у місті Тернопіль, обоє мають першу групу інвалідності.
Жінка розповідає, що хтось із близьких передав благодійній організації ADRA Ukraine їхню адресу, адже з початком повномасштабної війни їхні знайомі розуміли, з якими викликами може зіткнутися родина, де одразу двоє людей мають інвалідність.
Невдовзі волонтери організації зв’язались з родиною та передали не тільки продуктові набори, а й нові інвалідні візочки, які полегшили пересування та спростили побут родині.
Ольга разом з чоловіком дуже дякують ADRA за такий проєкт для людей з інвалідністю. За те, що вони почуті та отримали таку життєво необхідну допомогу.
***
ADRA Ukraine надала візочки для пані Ольги та її чоловіка в межах проєкту за підтримки Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Інші новини:

Інші новини: