Категорія: НовиниОпубліковано: 11.05.2023Перегляди: 1867

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***

Аделіна В’ячеславівна родом з Маріуполя, там вона й проживала до війни. Жінка працювала лаборантом на станції переливання крові. Разом з чоловіком вони мріяли про майбутнє. Проте в один день все змінилось.

У перші дні війни Аделіна ще ходила на роботу, але ситуація погіршувалась з кожним днем, і 2 березня жінка вже лишилася вдома. У місті було небезпечно, тому вони з чоловіком перемістилися в підвал дідуся. Взяли з собою лише те, в чому були одягнені, і постіль, щоб було зручніше спати. «Їжу ми готували на вогнищі, але це важко назвати їжею», — пригадує жінка.

Вони з чоловіком до останнього сподівались, що все скоро закінчиться, проте краще не ставало, і вони вирішили виїжджати. Дорога була дуже тривожною, жінка не знала, чого очікувати. Проте коли приїхали до Запоріжжя, стало трішки легше. «Ми відчули, наче ми вдома», — каже Аделіна. Після Запоріжжя вони вирушили до Львова, де на них чекала донька. Там вони проживали деякий час. Потім сім’я Аделіни переїхала до Києва. Саме тут вони зараз і проживають в орендованій квартирі. Своє житло родина втратила. Як розповіли сусіди, їхнє житло повністю згоріло. «Усе доведеться починати з самого початку», — додає жінка.

Про організацію ADRA Ukraine Аделіна дізналась від своїх знайомих уже в Києві. Вона оформила заявку та вже зовсім скоро отримала фінансову допомогу від організації, завдяки чому змогла закрити нагальні потреби, які виникли у зв’язку з відсутністю роботи та необхідністю орендувати житло в новому місті. Жінка та її родина дуже вдячні за допомогу, адже значно легше, коли ти не один.

***

Аделіна В’ячеславівна отримала допомогу в межах проєкту Delivery of Food Assistance and NFIs to Ukraine (DFANU) за підтримки представництва ADRA у Швеції.

Інші новини:

Інші новини: