Категорія: НовиниОпубліковано: 30.05.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.
***
Будинок Ірини постраждав під час ракетного обстрілу в Запоріжжі. Жінка розповідає, що в цей час вся її родина була вдома. Вони дуже налякалися, але, на щастя, всі залишилися живими. При цьому їхня квартира виявилася напівзруйнованою — повилітали вікна, багато чого пошкоджено.
Щоб сім’я Ірини змогла й далі проживати у своїй квартирі, потрібні великі кошти, аби все відремонтувати та поставити нові вікна. Оскільки родина аж ніяк не могла планувати такі витрати, то з цим виникли проблеми.
Уже незабаром після того удару з Іриною зв’язалися представники ADRA Ukraine та повідомили про можливість отримати допомогу у вигляді сертифікатів на придбання будівельних матеріалів. Жінка неймовірно зраділа, оскільки така допомога для неї неочікувана, але дуже необхідна.
***
Завдяки отриманій допомозі в межах проєкту за підтримки мережі партнерів ADRA (представництв організації в Німеччині ADRA Deutschland e.V., Китаї ADRA China, Чехії ADRA CZ, Франції ADRA France, Італії ADRA Italia, Норвегії ADRA Norge, Португалії ADRA Portugal, Австралії ADRA Australia), а також ADRA International ADRA International родина зможе швидше відновити пошкоджене житло та повернутися додому.

Інші новини:

Інші новини: