Post title getting code

Тисячі людей, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу людей розповідаємо читачам.

Любові Михайлівні з міста Торецька Донецької області 72 роки, проте останні два роки вона згадує як найтрагічніші у своєму житті.

Поборовши рак, жінка ледь встигла оговтатися від курсу хіміотерапії, коли невдовзі тяжко захворів її чоловік. Довгий час пані Любов доглядала лежачого чоловіка, аж поки йому не стало гірше – була потрібна термінова операція, тож вони вирушили з Торецька до міста Дніпра.

На жаль, чоловіка не вдалося врятувати, він помер у лікарні, а Любов Михайлівна залишилася зовсім одна. Поки в житті жінки відбувалася особиста трагедія, вже почалася повномасштабна війна, тож до Торецька було небезпечно повертатися. Всі кошти жінка витратила на спроби врятувати чоловіка, а з собою в неї навіть не було речей.

Волонтери та небайдужі люди запропонували жінці переїхати до міста Умані в готель для тимчасово переміщених осіб та розповіли їй про програму евакуації від ADRA Ukraine. Любов Михайлівна погодилася, і вже за кілька днів після заповнення заявки її евакуювали. Зараз вона перебуває в більш комфортних умовах, має тепло та світло. Жінка планує залишатися в Умані всю зиму, доки не стане тепліше. «У рідному місті немає ні води, ні світла, ні опалення – таких умов і холоду я просто не витримаю. Мій вік не дозволяє такого, і хвороб багато», – каже жінка.

Вона дуже вдячна всім волонтерам та кураторам проєкту евакуації, які змогли безкоштовно швидко та з комфортом привезти її до Умані. «Хлопці моментально приїхали. Усі такі доброзичливі, чуйні. Не можу підібрати слова, щоб висловити подяку за таку сильну підтримку в скрутну хвилину!»

Опубліковано: 23.12.2022

Інші новини:

Інші новини: