Категорія: НовиниОпубліковано: 11.01.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***
Валентина Чофу з родиною перебувала в рідному селі Водник Миколаївської області з перших днів воєнних дій в Україні. Вони не планували покидати свою домівку, бо до останнього сподівались, що рано чи пізно цей жах закінчиться. Але з кожним днем ситуація погіршувалась. Миколаївщина була під безперервними обстрілами, тож родині довелось майже весь час жити в погребі. Від постійних обстрілів у їхньому будинку посипались вікна, двері, в умовах лютих морозів він став непридатним до життя.

Родина пробула у Воднику до 10 березня, а потім вирішила евакуюватись у більш безпечне місце. Син Валентини з дружиною поїхав до одних родичів, а Валентина зупинилась в інших родичів в Одесі.

Перші місяці їм було дуже важко призвичаїтись до нових умов життя в незнайомому місті. Родина Чофу втратила можливість заробляти гроші, вести господарство, купувати продукти. Виїжджали вони в екстрених умовах, тож взяли з собою найнеобхідніше.

«Про ADRA Ukraine ми дізнались завдяки добрим людям, які вже отримали допомогу від організації», — розповідає Валентина. За її словами, така продовольча допомога була дуже вчасною. «Пенсія маленька, на неї дуже важко прожити. Усе йде на ліки, комунальні платежі та засоби першої необхідності».

***
Родина Валентини Чофу отримала продовольчу допомогу в межах проєкту за сприяння Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme), який охоплює найбільш уразливі області України, насамперед прифронтові та важкодоступні території.

Інші новини:

Інші новини: