Категорія: НовиниОпубліковано: 08.02.2023Перегляди: 1660

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***
Надія Миколаївна — пенсіонерка. Перші дні воєнних дій в Україні вона зустріла в рідному містечку в Херсонській області. Жінка зі сльозами на очах згадує, як ховалась у підвалах разом з рідними. В її родині дев’ять осіб, серед яких діти.

«Коли були бомбардування або літаки летіли — дітки ховались та плакали», — згадує Надія. Згодом, коли вже було зрозуміло, що бойові дії не закінчаться швидко, родина вирішила евакуюватися до більш безпечного міста. Так вони потрапили до Тульчина. Надія каже, що тут у них нема ні близьких, ні друзів. Тож вони не знали, де будуть жити, спати та харчуватися.

«Не було куди їхати, ми просто не знали куди. Зібрались і поїхали», — каже жінка. Спочатку вони спали в одній зі шкіл у Вінницькій області прямо на партах. А потім дізналися через знайомих про організацію ADRA Ukraine і що є такі центри тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб. Вони були дуже раді, коли зрозуміли, що тут їх можуть розмістити всією родиною.

«Нас тут добре годують, ліжка та матраци дуже комфортні, чиста білизна. Навіть не віриться — ми як вдома! Таке хороше ставлення до нас, такий приємний персонал. Я кажу це від щирого серця: тепер ми вечорами пісні співаємо!» — каже Надія Миколаївна.

Уся родина жінки щиро дякує за прихисток. А ще вони чекають мирного часу, аби повернутися додому.

***
Родина Надії Миколаївни отримала допомогу в межах проєкту за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office) та німецького представництва ADRA. Проєкт також охоплює такі напрями як евакуація та соціальні перевезення, надання фінансової підтримки, психологічної та юридичної допомоги, відновлення житла тощо.

Інші новини:

Інші новини: