Post title getting code

Комунальне некомерційне підприємство “Світлодарська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради” отримала Цифрову доплерiвську ультразвукову систему (УЗД) від БО «БФ АДРА Україна» в рамках діючого проєкту «Надання людям доступу до найважливіших послуг та послуг з охорони здоров’я, які проживають в ізольованих громадах в Донецькій і Луганській областях» за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) реалізує проєкт з метою забезпечення медичних послуг для населення та надання “соціального транспорту” у напрямку допомоги уразливим групам населення, яке проживає в «ізольованих» населених пунктах району (10 км. зона від лінії розмежування).

Кожна людина, яка проживає в Гладосове, Травневе, Роти, Криничне, Воздвіженка, Міронівка, Луганське, Відродження може отримати безкоштовний медичний огляд внутрішніх органів за направленням від  сімейного лікаря.

Для ефективної роботи під час COVID-19 всі забезпечуються необхідними засобами індивідуального захисту, які потрібні під час роботи в період карантину.

Опубліковано: 16.10.2021

Інші новини:

Інші новини: