Категорія: НовиниОпубліковано: 22.11.2021

Post title getting code

Комунальне некомерційне підприємство “Світлодарська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради” продовжує приймати громадян на безкоштовне медичне обстеження на Цифровій доплерiвській ультразвуковій системі (УЗД).

Кожна людина, яка проживає в Гладосове, Травневе, Роти, Криничне, Воздвіженка, Міронівка, Луганське, Відродження може отримати безкоштовний медичний огляд внутрішніх органів за направленням від  сімейного лікаря.

 

Для ефективної роботи під час COVID-19 всі забезпечуються необхідними засобами індивідуального захисту, які потрібні під час роботи в період карантину.

 

БО «БФ АДРА Україна» в рамках діючого проєкту «Надання людям доступу до найважливіших послуг та послуг з охорони здоров’я, які проживають в ізольованих громадах в Донецькій і Луганській областях» за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) реалізує проєкт з метою забезпечення медичних послуг для населення та надання “соціального транспорту” у напрямку допомоги уразливим групам населення, яке проживає в «ізольованих» населених пунктах району (10 км. зона від лінії розмежування).

Інші новини:

Інші новини: