Опубліковано: 22.11.2021Категорія: Новини

Комунальне некомерційне підприємство “Світлодарська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради” продовжує приймати громадян на безкоштовне медичне обстеження на Цифровій доплерiвській ультразвуковій системі (УЗД).

Кожна людина, яка проживає в Гладосове, Травневе, Роти, Криничне, Воздвіженка, Міронівка, Луганське, Відродження може отримати безкоштовний медичний огляд внутрішніх органів за направленням від  сімейного лікаря.

 

Для ефективної роботи під час COVID-19 всі забезпечуються необхідними засобами індивідуального захисту, які потрібні під час роботи в період карантину.

 

БО «БФ АДРА Україна» в рамках діючого проєкту «Надання людям доступу до найважливіших послуг та послуг з охорони здоров’я, які проживають в ізольованих громадах в Донецькій і Луганській областях» за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) реалізує проєкт з метою забезпечення медичних послуг для населення та надання “соціального транспорту” у напрямку допомоги уразливим групам населення, яке проживає в «ізольованих» населених пунктах району (10 км. зона від лінії розмежування).