Категорія: НовиниОпубліковано: 07.04.2023

Post title getting code

Відбулася видача сертифікатів на придбання будівельних матеріалів для відновлення житла, пошкодженого внаслідок бойових дій. Сертифікати на загальну суму 286 000 грн отримали власники 13 домогосподарств. Крім того, ще 25 власників домогосподарств отримали фінансову допомогу на відновлення житла загальним розміром 1 500 000 грн.

Проєкт реалізується за підтримки партнерів мережі ADRA (представництв організації в Німеччині ADRA Deutschland e.V., Китаї ADRA China, Чехії ADRA CZ, Франції ADRA France, Італії ADRA Italia, Норвегії ADRA Norge, Португалії ADRA Portugal, Австралії ADRA Australia), а також ADRA International ADRA International.

Нагадаємо, нещодавно ADRA Ukraine підписала Меморандум про співпрацю з міською владою Ірпеня та продовжить підтримувати тих, чиє житло постраждало внаслідок бойових дій, а також надавати інші види допомоги.

Просимо звернути увагу, що всі заявки на відновлення житла від мешканців міста організація передає міській владі на подальший моніторинг та перевірку відповідності критеріям отримання допомоги.

Інші новини:

Інші новини: