Категорія: НовиниОпубліковано: 10.01.2023

Post title getting code

Сертифікати на суму 22 тисячі гривень отримали домогосподарства 14 родин, що зазнали сильних руйнувань під час активних бойових дій у Гостомельскому районі Київської області.

Грошова допомога постраждалим від війни мешканцям України стала можливою завдяки підтримці партнерів – мережі ADRA (представництв організації в Німеччині, Китаї, Чехії, Франції, Італії, Норвегії, Португалії), а також ADRA International.

ADRA Ukraine не вперше надає допомогу мешканцям Київської області, які опинилися в скрутному становищі. Окрім ваучерів на відновлення житла в межах проєкту організація надає прихистки для внутрішньо переміщених осіб на період зими тощо.

Формування списку осіб на отримання допомоги з відновлення житла та їх моніторинг проводились за сприяння місцевої влади. Пріоритетними категоріями населення, які отримали допомогу, стали люди пенсійного віку, родини з дітьми, особи з інвалідністю та інші вразливі категорії.

Зараз реєстрація на цей вид допомоги тимчасово відсутня. Інформація щодо подальшої фінансової підтримки з відновлення житла буде розміщена додатково. Будь ласка, слідкуйте за новинами на сторінках Facebook та Instagram, а також на сайті ADRA Ukraine (www.adra.ua).

Інші новини:

Інші новини: