Категорія: НовиниОпубліковано: 07.12.2022

Post title getting code

Вже понад дев’ять місяців активно реалізується проєкт екстреної продовольчої допомоги за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН. Діяльність охопила 12 областей України, серед яких й важкодоступні населені пункти областей, що розташовані на лінії розмежування. Луганська область — одна з таких.

Минулого тижня волонтери ADRA Ukraine разом з продовольчою допомогою за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН нарешті змогли дістатися населеного пункта Невське на Луганщині, де наразі не вщухають обстріли та зруйнована велика кількість житлових будинків. Завдяки оперативній роботі команди, незважаючи на важку ситуацію та труднощі, мешканці отримали 280 продовольчих наборів загального призначення вагою 12,5 кг та 215 буханців свіжого хліба. Як стверджує координатор Володимир, люди дуже раділи та дякували за продукти харчування, що були вкрай необхідні для місцевого населення.

Команда ADRA Ukraine також висловлює щиру подяку Луганській обласній державній адміністрації в особі її голови Сергія Гайдая за сприяння в організації та видачі продуктів тим, хто цього потребує.

Від початку проєкту жителі Луганської області отримували допомогу як внутрішньо переміщені особи в інших областях та в межах співпраці з Луганською обласною державною адміністрацією, загалом розповсюдили 100 191 продуктовий набір.

За весь час реалізації проєкту в різних областях країни було роздано понад 1 897 000 наборів та близько 14 000 000 буханок хліба.

Інші новини:

Інші новини: