Post title getting code

У Широківській громаді Запорізької області 26 травня 2022 року відбувся перший рейс соціального маршруту від ADRA Ukraine, організований у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund.

 

На території громади сьогодні 35 населених пунктів та 157 дачних кооперативів, з яких у 27 у лютому цього року припинилося громадське транспортне сполучення. Крім місцевих мешканців, у громаді проживає більше півтори тисячі переселенців, які вимушено покинули власні домівки внаслідок загострення бойових дій. І кількість цих людей продовжує зростати.

 

«Без  транспорту стало дуже складно, – ділиться Роза Степанівна, мешканка села Миколай-Поле. – Мені вже 70 років, до лікаря регулярно треба, та й в аптеку. Хто молодше, тим необхідно документи зробити, до ЦНАПу зайти. У нашому селі нічого немає. Ми дуже вдячні ADRA Ukraine та Українському гуманітарному фонду за можливість діставатися до служб та послуг. Ви зробили для нас дуже важливу справу».

 

Завдяки соціальним перевезенням мешканці віддалених населених пунктів Широківської громади зможуть отримати медичні, соціальні та адміністративні послуги у с. Широке. Безкоштовні соціальні рейси відбуваються двічі на тиждень, щовівторка та щочетверга.

 

Опубліковано: 30.05.2022

Інші новини:

Інші новини: