Категорія: НовиниОпубліковано: 30.10.2017

Post title getting code

Більше ста дітей переглянули лялькову виставу “Морська історія” в Миронівському, що у Донецькій області. Чупа та Пірат навчали наймолодших мешканців цього прифронтового містечка основних правил гігієни, здорового способу життя.

P1510206

“Помідор, морквочка, картопля” – не задумуючись після завершення програми називає корисні продукти маленька Алевтина. Її односельчанка 5-річна Маргарита розповідає також про те, що потрібно робити зарядку, мити руки і не забувати чистити зуби.

P1510431

Всього цього діти навчалися у Країні здоров’я, в яку перенеслися із казковими героями морської історії – Чупою та Піратом. Головна героїня Чупа разом із малечою вчили Пірата правильно доглядати за своїм тілом. Та окрім цього Чупа розповідає і про інші корисні навички: “Ми більше звертали увагу дітей на те, що важливо дружити між собою, помагати один одному, і найголовніше – бути здоровими”.

P1510265 P1510255

Після лялькової вистави діти отримали цінні подарунки – гігієнічні набори, в яких були зубна щітка, зубна паста, мило, шампунь, салфетки, сік та смачний сухий сніданок.

P1510305 P1510381

Казкові герої та організатори свята переконані, що в тих районах, де триває збройний конфлікт, такі заходи особливо потрібні – аби принести дітям краплинку радості від ляльок та казкових персонажів, подарунків. З цим погоджуються і батьки – Віталій, батько маленької мешканки Миронівського запевнив: “Такі заходи дуже потрібні для дітей, щоб вони навчалися. Та і взагалі для нашого селища це різноманіття”. Тут і справді після початку збройного конфлікту для дітей проводяться дуже рідко.

P1510441

Такі заходи для дітей уже не вперше проводяться у населених пунктах вздовж лінії розмежування в рамках проекту “Відновлення будинків, пошкоджених у результаті конфлікту, та надання психосоціальної допомоги в Україні (Луганська та Донецька області)”, який реалізовує Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні (ADRA Ukraine) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Інші новини:

Інші новини: