Категорія: НовиниОпубліковано: 05.12.2023

Post title getting code

Благодійний концерт, присвячений 30-літтю роботи в Україні благодійної організації ADRA, відбувся 2 грудня в м. Києві. Своє мистецтво близько 700 відвідувачам Лівобережного духовного центру подарували спеціальні гості — народні артисти України Оксана Білозір та Віктор Павлік, а також інші солісти й камерний хор. Під час заходу представники ADRA Ukraine розповіли про гуманітарну допомогу, яку зараз отримують українці від організації. Зібрані завдяки концерту кошти підуть на закупівлю дров для жителів Херсонщини, постраждалих від війни. Благодійний проєкт реалізовується спільно з Церквою адвентистів сьомого дня в Південному регіоні.

У концертній програмі пролунали пісенні твори духовного і патріотичного спрямування. Крім спеціальних гостей, їх виконали солісти Віталій Приймук, Міріам Тихоновська, Ліна Порхун, Володимир Пархоменко, а також Київський камерний хор Церкви адвентистів сьомого дня. Як зауважила народна артистка України Оксана Білозір: «Це дуже велика справа — чинити християнську місію на землі, допомагати тим, хто потребує цього». Звертаючись до тих, хто залишається в Україні, вона сказала: «У нас непочатий край роботи, нам потрібно підтримувати, любити, шанувати одне одного, дарувати віру, надію і любов».

Керівник ADRA Ukraine Леонід Рутковський висловив подяку партнерам ADRA, серед яких уряди багатьох країн, а також гуманітарні організації ООН та інші партнери. Він розповів, що на сьогоднішній день команда українського представництва ADRA має сім офісів, сім великих складів гуманітарної допомоги, вона налічує 325 працівників і декілька сотень волонтерів, силами яких втілюється 18 потужних гуманітарних проєктів у різних частинах України.

Під час концерту до аудиторії зверталися також представники команди ADRA Ukraine, Церкви адвентистів сьомого дня, а також інших благодійних організацій, які розкривали важливість гуманітарної місії у цей непростий для країни час.

Результатом заходу стали зібрані 110 000 гривень. На ці кошти планується закупити дрова для жителів Херсонської області, що допоможе їм зустріти зимовий період, оскільки в умовах війни мешканці цього регіону не можуть збирати дрова для опалення своїх будинків у замінованих лісах. Запити про таку допомогу від жителів Херсонщини неодноразово надходили на гарячу лінію ADRA Ukraine.

Відеозапис благодійного концерту:

Інші новини:

Інші новини: