Категорія: НовиниОпубліковано: 29.09.2023

Post title getting code

Під час виїзду мобільної групи Центру захисту та підтримки в м. Дніпрі до м. Покровська Донецької області психолог проєкту GFFO Марина Ніколенко провела терапевтичний захід у центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя». Серед присутніх були як пацієнти центру, так і їхні батьки. Групове психологічне заняття, що відбулося 28 вересня за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Aktion Deutschland Hilft та німецького представництва ADRA, було спрямоване на удосконалення стосунків між близькими людьми.

Зокрема, під час заняття вихованці спільно з батьками виконували різноманітні арттерапевтичні вправи, які мали на меті зняття напруги між членами родини, побудову більш довірливих відносин, можливість для батьків побачити свою родину «очима ззовні» та зрозуміти потребу в змінах, розкрити справжні механізми взаємодії між людьми.

Протягом заняття батьки поділилися з психологом власними турботами, отримали поради та спланували подальші індивідуальні консультації. Місто Покровськ постійно потерпає від ворожих обстрілів, найскладніше саме родинам, у яких зростають діти з інвалідністю. Для них важливо отримати підтримку та опору. Саме такою опорою стали для них представники мобільної групи з м. Дніпра. Зараз реабілітаційний центр «Милосердя» відвідує 28 дітей і осіб з інвалідністю, для яких заняття, що відбулось, є можливістю відволіктися від тривог та обстрілів, а це покращує їхній психічний стан та якість життя.

Батьки та адміністрація центру «Милосердя» в м. Покровську переказують слова щирої вдячності працівникам ADRA Ukraine за таку важку, але вкрай необхідну роботу на користь громадян України.

Інші новини:

Інші новини: