Категорія: НовиниОпубліковано: 16.04.2020

Post title getting code

Пандемія COVID-19 сприяє додатковому тиску на психічне здоров’я та психосоціальний добробут населення, яке вже зазнало травми внаслідок збройного конфлікту.

Найбільш вразливі до коронавірусу літні люди. Їм потрібна турбота та увага. Саме тому, наші психологи надають психологічну підтримку людям 50+, які мешкають біля лінії розмежування у Донецькій області.

Минулого тижня, наша психолог – Олена проводила групову консультацію для п’ятьох жінок із смт. Миронівський – Валентини (60 років), Раіси (59 років),
Ірини (64 роки), Галини (59 років) та Олександри (59 років).

Підчас групової роботи жінки познайомилися одна з одною, та розповіли про свої страхи та занепокоєння, щодо нового вірусу. Психолог уважно вислухала кожну з жінок, та поділилася з ними перевіреною інформацією про COVID-19: що це за вірус, хто у групі ризику, чому важливо дотримуватися гігієни та залишатися вдома. Також Олена навчила жінок методикам, які допомагають знизити рівень психологічного стресу, і тепер вони знають як піклуватися про себе, та як заспокоїтися.

Допомога надається в рамках проекту “Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України/ на лінії розмежування”, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Інші новини:

Інші новини: