Категорія: НовиниОпубліковано: 08.02.2024

Post title getting code

Підписання Меморандуму про співпрацю з благодійною організацією «Адвентистське агентство допомоги і розвитку в Україні» (ADRA Ukraine) відбулося 7 лютого в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Меморандум передбачає консолідацію зусиль у захисті прав та свобод громадян, у наданні гуманітарної допомоги українцям, що постраждали від війни.

Благодійна організація ADRA Ukraine є частиною міжнародного агентства ADRA, що підтримує вразливі верстви населення у понад 130 країнах світу. Від початку повномасштабного вторгнення українське представництво ADRA за підтримки міжнародних партнерів надає гуманітарну допомогу вразливим верствам населення: внутрішньо переміщеним особам, дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та притулків, пацієнтам лікарень, особам з інвалідністю, людям пенсійного віку, у тому числі людям у прифронтових зонах. Благодійна організація допомагає з евакуацією, надає продовольчу, фінансову, психологічну, юридичну та інші види допомоги.

«Українці переживають складний період свого життя і потребують підтримки, тому ми будемо співпрацювати аби бути корисними людям», — зазначають в Офісі Омбудсмана.

Інші новини:

Інші новини: