Категорія: НовиниОпубліковано: 13.12.2023

Post title getting code

Благодійна організація ADRA Ukraine продовжує підтримувати мешканців громад, що потерпають внаслідок воєнного конфлікту. Особливого значення фінансова підтримка набуває у період підготовки до погіршення погодних умов. У межах проєкту «Гуманітарна допомога сім’ям, які постраждали від конфлікту в Україні», що реалізується у партнерстві з данським представництвом ADRA за підтримки уряду Данії (DANIDA) багатоцільову грошову допомогу отримали близько 1 200 мешканців Миколаївської, Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей.

Команда ADRA Ukraine здійснювала реєстрацію постраждалого населення на місцях надзвичайних ситуацій, отримувала запити від місцевих органів влади. Завдяки цьому найбільш уразливі верстви постраждалого населення оперативно отримали грошові перекази, що дозволить протягом трьох місяців забезпечити базові потреби.

У центрі уваги: домогосподарства з дітьми; люди поважного віку з інвалідністю; постраждалі від руйнування Каховської дамби; особи з інвалідністю; особи, що втратили дохід та не мають доступу до базових потреб, а також ті, хто має серйозні/хронічні захворювання та травми, пов’язані з конфліктом; домогосподарства, очолювані одинаком.

Зверніть увагу, що наразі реєстрація на виплату грошової допомоги через Контакт-центр не проводиться.

Інші новини:

Інші новини: