Post title getting code

Безкоштовний соціальний автобус проїхав свій перший рейс таким маршрутом: с. Сизе – с. Болотене – смт. Станиця Луганська – с. Болотене – с. Сизе

Пасажирів було небагато, всього шестеро. Головна причина – люди відвикли від зовнішнього світу.

Безпосередньо біля автобуса у райцентрі пасажири отримали первинну консультацію зі всіх нагальних питань з боку керівників Станично-Луганської РДА. Деякі з них відразу вирішили свої проблеми у соціальних службах поза чергою. Пообіцяли і надалі (хоча би деякий час) приділити окрему увагу мешканцям цих населених пунктів, які протягом декількох років були майже повністю відрізані від зовнішнього світу. На прохання мешканців вищеназваних сіл, безкоштовний автобус курсуватиме за маршрутом Сизе – Болотене – Станиця Луганська та в зворотньому напрямку двічі на місяць.

Відправлення автобуса з початкового пункту маршруту – с. Сизе – о 07:00. Відправлення автобуса з кінцевого пункту маршруту – смт. Станиця Луганська – о 12:00.

У ході реалізації цього маршруту працівники ADRA Ukraine отримали всебічну підтримку з боку керівництва Станично-Луганської РДА, персоналу групи цивільно-військового співробітництва у Станиці Луганській, колег з NRC (Станично-Луганський офіс), Гуманітарної місії «Проліска» (Станично-Луганський офіс).

Безкоштовні перевезення можливі в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Germany за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німмечини.

Опубліковано: 01.06.2018

Інші новини:

Інші новини: