Категорія: НовиниОпубліковано: 03.06.2022

Post title getting code

У межах евакуаційного напряму допомоги активно діють соціальні перевезення. У Широківській громаді Запорізької області відбулися перші рейси соціального маршруту від ADRA Ukraine, організованого у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund. Завдяки соціальному транспорту мешканці віддалених населених пунктів можуть отримати медичні, соціальні та адміністративні послуги. Безкоштовні соціальні рейси відбуваються двічі на тиждень, щовівторка та щочетверга. Найближчим часом соціальні маршрути будуть доступні й за іншими напрямками.

До дітей переселенців на Закарпатті надійшла допомога від ADRA Ukraine за підтримки UNICEF. Дитячі садочки та школи отримали набори первинної медичної допомоги, гігієнічні набори та комплекти раннього розвитку й пізнавально-розважальних матеріалів. У межах проєкту також реалізується доставка гігієнічних наборів у місця тимчасового перебування переселенців.

ADRA Ukraine продовжує працювати в напрямі медичної допомоги. Мобільна клініка, організована київською клінікою «Ангелія», реалізується ADRA Ukraine в межах проєкту мікрогрантів за підтримки ADRA Japan. На сьогоднішній день команда мобільної клініки надала понад 895 медичних послуг для 450 осіб у Чернівецькій та Київській областях у восьми населених пунктах. Це і послуги лікарів, аналізи, діагностика різного напрямку, призначення та надання ліків, здійснення нескладних медичних маніпуляцій та інше.

У межах проєкту екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) стартував ще один напрям допомоги — забезпечення дитячим харчуванням діток від 6 до 23 місяців. Допомогу вже отримали в містах Суми, Одеса, Чернігів. Роздача триває. Волонтери також розповсюджують набори першої необхідності, за час реалізації проєкту роздали 2 529 597 буханок хліба, 358 тон продуктів харчування та 11 741 доповнених наборів продовольчої допомоги загального призначення.

Інші новини:

Інші новини: