Категорія: НовиниОпубліковано: 17.08.2018

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Урочисто відкрито спортивний зал в Новолуганській школі, де проводились ремонтні роботи в рамках проекту «Поліпшення доступу до безпечного навчального середовища для дітей, які проживають на лінії розмежування у Донецькій області», який реалізовує ADRA Ukraine за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фонду «Education Cannot Wait». 

На святковий захід приїхали представники благодійного фонду ADRA Ukraine та Роман Шейко із Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), а також в.о. районної державної адміністрації Бахмутського району Тетяна Єрохіна, керівник відділу освіти Віктор Грек, директор школи Ірина Шарипіна та батьківський комітет. Учням школи пощастило найбільше – вперше після ремонту вони випробовували новий спортзал грою в баскетбол.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1231″ img_size=”400*300″ alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_single_image image=”1228″ img_size=”400*300″ alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1230″ img_size=”400*300″ alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_single_image image=”1229″ img_size=”400*300″ alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]У рамках проекту в Новолуганській школі було здійснено такі роботи:

– штукатурка стиків між плитами на стелі, шпаклівка та фарбування стелі

– встановлення електричної проводки;

– встановлення LED освітлювання;

– штукатурка, шпаклівка і фарбування стін

– монтаж внутрішніх дверей;

– демонтаж і монтаж дерев’яної підлоги з улаштуванням плінтуса.

Ремонт тривав 2,5 місяці, його вартість становить більше 500 тис грн.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1227″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]До слова, Новолуганська школа, де зараз навчається 192 учні, була побудована в 1976 році та з того часу жодного разу не проводився капітальний ремонт приміщення і спортивного залу в тому числі. В 2011 році через пошкоджену покрівлю стеля в спортивному залі постійно протікала, зазнала пошкоджень система електроосвітлення та потребували ремонту підлога, стеля, стіни, троє дверей та, звичайно, сама система електроосвітлення. 18 грудня 2017 року о 16:45 під час обстрілів Новолуганська, на очах у директора один із трьох снарядів граду розірвався у внутрішньому дворі школи за два метри від стіни. Від цього постраждали 72 вікна та стіни. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: