Категорія: НовиниОпубліковано: 19.01.2024

Post title getting code

П’ятнадцятого січня відбулася доставка гуманітарного вантажу від ADRA Ukraine до с. Хрестище Краматорського району Донецької області. Цей вантаж містив побутові предмети для підтримання базових потреб мешканців Святогірської громади, що постраждали від війни, а саме: меблі, засоби опалення, предмети побутової техніки для облаштування тимчасового житла. Допомога надана за підтримки SlovakAid, ADRA Network, словацького, японського та чеського представництв ADRA.

Серед речей, доставлених до села Хрестище: печі на дровах, мікрохвильові печі, газова плита, пральна машина, дерев’яні паливні брикети та інші необхідні мешканцям предмети. Найближчим часом цю допомогу видадуть малозабезпеченим, самотнім, літнім людям, особам з інвалідністю, постраждалим сім’ям тощо. Представники влади висловили подяку організації ADRA Ukraine та представникам донорів за підтримку мешканців Святогірської громади та видачу їм благодійної допомоги.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням всі населені пункти Святогірської громади зазнали величезних руйнувань у житловому секторі: понад 1 500 жителів громади залишилися без житла. Проте на сьогодні в громаді залишаються близько 3 000 жителів, з яких майже 500 — це внутрішньо переміщені особи. Тому однією з головних потреб громади залишається забезпечення мешканців населених пунктів необхідними побутовими предметами для задоволення базових потреб.

Інші новини:

Інші новини: