Post title getting code

Проєкт екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України реалізується з квітня 2022 року та на сьогодні охоплює 11 областей країни. Уже з перших днів проєкту гуманітарні вантажі почали надходити до міста Чернігова та безпосередньо Чернігівської області. Допомогу отримують нужденні верстви населення, які постраждали внаслідок військових дій. Серед них літні люди, сім’ї з дітьми та багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю тощо. Набори та хліб також доставляють у найвіддаленіші населені пункти, куди допомогу привозять вкрай рідко.

Станом на сьогодні продовольча допомога на Чернігівщині реалізується через роздачу:
– наборів першої необхідності (роздали понад 3 000);
– свіжого хліба (понад 816 000 буханок);
– наборів продовольчої допомоги загального призначення (понад 14 500);
– дитячого харчування дітям від 6 до 23 місяців (роздача розпочалася в червні, проте вже встигли роздати понад 224 одиниці).

ADRA Ukraine реалізує проєкт екстреної продовольчої допомоги за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP), який розповсюджується на наступні області України: Київську, Сумську, Чернігівську, Полтавську, Одеську, Запорізьку, Миколаївську, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку та Харківську.

Дізнатися актуальну інформацію щодо місця та часу видачі допомоги можна на гарячій лінії або в приватних повідомленнях у соцмережах ADRA Ukraine.

Опубліковано: 29.06.2022

Інші новини:

Інші новини: