Post title getting code

У межах проєкту Hope for Ukraine за підтримки ADRA Ukraine та телеканалу «Надія» волонтери продовжують надавати гуманітарну допомогу нужденним у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, дитячих підгузків, одягу тощо.
Допомогу отримали мешканці міст Чернігів, Конотоп, Бобровиця, що у Чернігівській області, Біла Церква та Узин на Київщині.
Також до проєкту долучилося місто Жмеринка, де вже допомогли 113 сім’ям.

Завдяки одному з проєктів ADRA Ukraine спільно з Всесвітньою продовольчою програмою ООН розпочалася та активно триває роздача хліба мешканцям міст та сіл Полтавської, Сумської, Запорізької, Чернігівської та Одеської областей.
Спільними зусиллями волонтери роздали понад 300 тисяч буханок хліба в більш ніж 70 містах та селищах України, серед яких міста Ромни, Тростянець, Лебедин, Одеса, Запоріжжя, Бобровиця та інші.

За підтримки представництв ADRA Чехії та Словаччини команда українського представництва охопила допомогою понад 3 000 українців. Зокрема, за проханням Бучанської міської влади мешканці населених пунктів Мироцьке та Ворзель отримали 1 200 сімейних наборів та понад 2 000 консерв.
Також в один з населених пунктів Донецької області доставили гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, питної води, спальних мішків, засобів гігієни та свічок для людей, які вимушені знаходитися в бомбосховищах через бойові дії.

Кількість успішно евакуйованих осіб з гарячих точок завдяки спільним зусиллям команди ADRA Ukraine зростає з кожним днем. За останніми даними декількох проєктів з початку воєнного конфлікту понад 3 000 людей вивезли до більш безпечних місць.

Опубліковано: 29.04.2022

Інші новини:

Інші новини: