Категорія: НовиниОпубліковано: 20.05.2022Перегляди: 1808

Post title getting code

Цього тижня психологи АDRA Ukraine розпочали безкоштовну допомогу жертвам війни. У штаті працює 18 психологів в онлайн та офлайн-режимі. Особисті консультації проводяться в містах: Київ, Дніпро, Львів, Тернопіль, Умань, Тернівка (Дніпропетровська область) та Старокостянтинів (Хмельницька область). Також працюють мобільні бригади психологів, які виїжджають в колективні центри інших міст України.

ADRA Ukraine продовжує активно допомагати в медичній сфері. За підтримки ADRA International на склад у місті Мукачево доставили велику партію засобів медичної допомоги: джгути, бинти, миттєві теплові пакети для екстреної теплової терапії, гемостатичні пов’язки та інше. Вантаж призначений для Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України в місті Києві.

Продовольча допомога цього тижня вирушила одразу в декілька напрямків.
Вантаж з продуктами харчування направили до мешканців міста Харків.
Понад 7 областей отримали свіжий хліб за підтримки WFP та ADRA Ukraine. За останніми даними, видали 525 000 буханок хліба. Найближчим часом до переліку приєднається ще декілька областей.
Завдяки проєкту Hope for Ukraine продукти харчування отримали мешканці населених пунктів Київської області: Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Фастів, Узин, Богуслав та Боярка, а також мешканці міста Херсон.

У межах проєкту Hope for Ukraine розпочався новий напрям допомоги постраждалим від війни: волонтери займаються рихтуванням, встановленням, блокуванням дверей, а також заміною замків – зокрема, в містах Буча та Гостомель.

Евакуаційний напрям сягнув нових позначок:
– за підтримки ADRA Czech Republic понад 2 500 осіб вивезли з небезпечних територій;
– близько 1 500 осіб завдяки проєкту соціального транспорту та евакуації за підтримки UHF;
– більш ніж 4 500 евакуйованих громадян за проєктом Hope for Ukraine.
Щоденно ці цифри збільшуються.

Інші новини:

Інші новини: