Post title getting code

Обласна молодіжна громадська організація «Харківський центр волонтерів» отримала один з мікрогрантів у межах проєкту ADRA Ukraine спільно з ADRA Japan та ADRA Korea.
За весь час реалізаціі цього проєкту допомогу через різні організації отримали понад 6 000 осіб у 8 областях України. Завдяки ж мікрогранту для Харківського центра волонтерів до цієї цифри долучилися ще понад 1 200 осіб кризових соціальних категорій у Харківській області. Регіональний штаб центра надавав оперативну допомогу вразливим категоріям населення у вигляді продуктів харчування, ліків, товарів побутового призначення тощо.

Серед тих, хто отримав допомогу: переселенці і місцеві жителі, діти, літні люди, особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, вагітні жінки, сироти, мати одиначки, особи без доступу до доходів для забезпечення основних потреб. Окрім міста Харкова, організація працювала ще в декількох громадах області: у містах Золочів, Мерефа; у смт Коломак, Слобожанське, П’ятигорське, Високий; у селах П’ятницьке, Утківка, Нижня Озеряна, Літовки, Мирошниківка, Борова, Циркуни.

Створений у межах проєкту регіональний штаб оперативної волонтерської допомоги в умовах війни приймає запити від вразливих категорій населення, вирішує організаційні та транспортні питання, питання закупівлі необхідних товарів для надання допомоги. Також цей штаб організує виїзні волонтерські місії, консультує населення, надає психологічну та юридичну допомогу та інше.

На даний момент у Харкові та області триває допомога вразливим верствам населення у межах декількох проєктів ADRA Ukraine. Слідкуйте за актуальною інформацією на нашому сайті.

Опубліковано: 27.06.2022

Інші новини:

Інші новини: