Категорія: НовиниОпубліковано: 13.07.2022Перегляди: 1412

Post title getting code

ADRA Ukraine активно реалізує екстрену продовольчу допомогу постраждалому населенню України за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP). Восьмого липня відбулася планова роздача доповнених наборів продовольчої допомоги загального призначення у селищі Макарів, що на Київщині. Серед присутніх на заході були Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк, координатор з надзвичайних ситуацій Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Холінгворт, інші представники організації та уповноважені особи селищної ради. Загалом роздано 539 наборів вагою 17,4 кг кожний. Допомогу отримали літні люди, сім’ї з дітьми та багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю та всі інші нужденні верстви населення, які через важку ситуацію в країні потребують підтримки.

Проєкт за підтримки WFP розпочався на початку квітня 2022 року. Станом на сьогодні продовольча допомога реалізується в роздачі наборів першої необхідності (роздано понад 77 200 наборів), свіжого хліба (понад 4 412 000 буханок), доповнених наборів продовольчої допомоги загального призначення (близько 293 000 наборів), дитячого харчування дітям від 6 до 23 місяців (роздано понад 32 700 коробок).

Проєкт Всесвітньої продовольчої програми ООН діє в більш ніж 10 областях України, серед яких Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Донецька та Луганська області.

Інші новини:

Інші новини: