Опубліковано: 13.07.2022Категорія: Новини

ADRA Ukraine активно реалізує екстрену продовольчу допомогу постраждалому населенню України за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP). Восьмого липня відбулася планова роздача доповнених наборів продовольчої допомоги загального призначення у селищі Макарів, що на Київщині. Серед присутніх на заході були Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк, координатор з надзвичайних ситуацій Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Холінгворт, інші представники організації та уповноважені особи селищної ради. Загалом роздано 539 наборів вагою 17,4 кг кожний. Допомогу отримали літні люди, сім’ї з дітьми та багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю та всі інші нужденні верстви населення, які через важку ситуацію в країні потребують підтримки.

Проєкт за підтримки WFP розпочався на початку квітня 2022 року. Станом на сьогодні продовольча допомога реалізується в роздачі наборів першої необхідності (роздано понад 77 200 наборів), свіжого хліба (понад 4 412 000 буханок), доповнених наборів продовольчої допомоги загального призначення (близько 293 000 наборів), дитячого харчування дітям від 6 до 23 місяців (роздано понад 32 700 коробок).

Проєкт Всесвітньої продовольчої програми ООН діє в більш ніж 10 областях України, серед яких Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Донецька та Луганська області.