Категорія: НовиниОпубліковано: 15.07.2022Перегляди: 1636

Post title getting code

ADRA Ukraine продовжує надавати екстрену продовольчу допомогу постраждалому населенню України за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP). Роздачу продуктових наборів у селищі Макарів, що на Київщині, 8 червня відвідали Посол США в Україні Бріджит Брінк, координатор з надзвичайних ситуацій WFP в Україні Метью Холінгворт з колегами та уповноважені особи селищної ради. Того дня роздали 539 наборів вагою 17,4 кг кожний. Загалом у межах проєкту роздали близько 450 000 продуктових наборів різного призначення, 5 мільйонів буханок свіжого хліба, 42 000 наборів дитячого харчування.

Продовольча допомога діяла цього тижня за підтримки ще декількох проєктів. Від ADRA Slovakia 1 320 продуктових наборів надійшли у Вінницьку область. Завдяки проєкту Hope for Ukraine продукти харчування отримали в місті Бахмут Донецької області та в селі Олександрівка поблизу Краматорська. Допомога продовжує надходити мешканцям окупованих територій в Херсонській області, в селищах Олешки, Молодіжне, Кізомис, а також в Херсоні. Волонтери надають адресну гуманітарну допомогу літнім людям, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, а також сім’ям, які втратили джерела своїх доходів.

Триває психологічна допомога ADRA Ukraine у межах проєкту DANIDA. Цього тижня психологи проєкту запропонували у відео-форматі дихальну практику для усунення емоційного напруження. Лише за червень психологічну допомогу отримала 2 641 особа в таких містах, як Ірпінь, Буча, Київ, Дніпро, Вишгород, Львів, Івано-Франківськ, Умань, Старокостянтинів, Чернівці, смт Немішаєве та інших населених пунктах.

Евакуаційний напрям сягнув нових позначок. У межах проєкту гуманітарних перевезень у Дніпропетровській області офіційно запрацював ще один соціальний маршрут. Станом на сьогодні ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування 30 соціальних маршрутів у восьми громадах Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. З лютого цього року в межах проєкту допомогу отримали понад 10 000 осіб.

Інші новини:

Інші новини: