Категорія: НовиниОпубліковано: 29.06.2023

Post title getting code

Понад рік ADRA Ukraine допомагає жителям України з прифронтових регіонів евакуюватися до більш безпечних місць. За цей час в деяких містах та селах ситуація покращилася — відновлюється інфраструктура, люди повертаються до рутинного життя, наскільки це дозволяють умови воєнного стану.

У зв’язку з цим ADRA Ukraine за підтримки уряду Канади в межах проєкту Lifesaving Evacuation, Assistance and Protection продовжує надавати безкоштовну транспортну допомогу — рейси для повернення осіб до населених пунктів, де наразі немає активних бойових дій (та де люди проживали до 24 лютого 2022 року)*.

Організація здійснює перевезення людей, які мають потребу повернутися з евакуації додому, у тому числі за допомогою спеціалізованого транспорту для маломобільних людей.

Рейси формуються залежно від кількості заявок — від 10 осіб для звичайних маршрутних автобусів та 2 особи для спеціалізованого транспорту (маломобільна людина та особа, що супроводжує).

Важливо: ADRA Ukraine здійснює перевезення лише на території України. У випадку, якщо ви перебуваєте за кордоном — можете оформити заявку на перевезення від кордону України.

Триває попередній збір заявок. Місця зборів для відправлення будуть повідомлені додатково.

Щоб залишити ваш запит на повернення з евакуації, будь ласка, звертайтеся за номерами:
+38 050 572 04 07
+38 067 203 62 48
Графік роботи лінії — з 09:00 до 18:00.
Вихідний: субота.

Просимо звернути увагу: незважаючи на покращення ситуації в багатьох населених пунктах, воєнні дії в Україні тривають, ракетна небезпека може очікувати навіть у найбільш безпечних регіонах. Будь ласка, бережіть себе та слідкуйте за безпековою ситуацією у вашому населеному пункті.
*Окрім Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Інші новини:

Інші новини: