Категорія: НовиниОпубліковано: 08.05.2023Перегляди: 1619

Post title getting code

Понад рік ADRA Ukraine допомагає жителям України з прифронтових регіонів евакуюватися до більш безпечних місць. За цей час в деяких містах та селах ситуація покращилася — відновлюється інфраструктура, люди повертаються до рутинного життя, наскільки це дозволяють умови воєнного стану.

У зв’язку з цим ADRA Ukraine за підтримки уряду Канади в межах проєкту Lifesaving Evacuation, Assistance and Protection анонсує новий вид безкоштовної транспортної допомоги — рейси для повернення осіб до населених пунктів, де наразі немає активних бойових дій (та де люди проживали до 24 лютого 2022 року).

Організація буде здійснювати перевезення людей, які мають потребу повернутися з евакуації додому, у тому числі за допомогою спеціалізованого транспорту для маломобільних людей.

Рейси будуть сформовані залежно від кількості заявок — від 10 осіб для звичайних маршрутних автобусів та 2 особи для спеціалізованого транспорту (маломобільна людина та особа, що супроводжує).

Важливо: ADRA Ukraine здійснює перевезення лише на території України. У випадку, якщо ви перебуваєте за кордоном — можете оформити заявку на перевезення від кордону України.

Триває попередній збір заявок. Місця зборів для відправлення будуть повідомлені додатково.

Щоб залишити ваш запит на повернення з евакуації, будь ласка, звертайтеся за номерами:
+38 050 572 04 07
+38 067 203 62 48

Графік роботи лінії — з 09:00 до 18:00.
Вихідний: субота.

Просимо звернути увагу: незважаючи на покращення ситуації в багатьох населених пунктах, воєнні дії в Україні тривають, ракетна небезпека може очікувати навіть у найбільш безпечних регіонах. Будь ласка, бережіть себе та слідкуйте за безпековою ситуацією у вашому населеному пункті.

Інші новини:

Інші новини: