Категорія: НовиниОпубліковано: 11.05.2020

Post title getting code

«Тепер я краще розумію своїх дітей – їх бажання, їх мрії, їх поведінку. Я дізналася якими методами можна зацікавити дитину у навчанні, як поговорити про її почуття та страхи, як самій залишатися спокійною та врівноваженою» – розповідає Ольга, яка брала участь у он-лайн консультаціях з позитивного батьківства від АДРА Україна.

Позитивне батьківство – це курс спрямований на поліпшення стосунків між батьками та дітьми шляхом розвитку та підтримки позитивних стратегій взаємодії у родині, а також вміння батьків проявляти підтримку та стабілізувати дітей у складних емоційних переживаннях та стресах.

У квітні наші психологи працювали з родинами з Мар’їнки. У курсі з позитивного батьківства взяли участь 8 родин (13 дітей та 15 дорослих). Батьки та опікуни разом із психологами навчалися прийомів конструктивної взаємодії з дітьми, забезпеченню дисципліни без покарань, управлінню стресом та подоланню конфліктних ситуацій. Завдяки курсу родинам вдалося укріпити батьківсько-дитячі взаємини та позбутися емоційної напруги.

Допомога надається в рамках проекту “Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України/ на лінії розмежування”, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Інші новини:

Інші новини: