Опубліковано: 04.11.2022Категорія: Новини

Триває роздача продовольчих наборів у співпраці з ADRA Slovakia. Минулого тижня переселенці з гарячих точок та окупованих територій країни, що мешкають у селі Новоселівка Полтавської області, отримали продовольчу допомогу від ADRA Ukraine, у тому числі й продовольчі набори за підтримки ADRA Slovakia. У Харківській області спільними зусиллями з місцевими громадськими організаціями та за підтримки уповноваженого посла Словакії в Україні Марека Штефана у прихисток для людей поважного віку доставили гуманітарні набори. Вони складаються з продуктів харчування та предметів особистої гігієни.
Загалом від початку проєкту завдяки сприянню ADRA Slovakia таку допомогу вже отримали близько 69 960 нужденних осіб.

У межах психологічного напряму реалізується одразу декілька проєктів: зокрема, проєкт ADRA Ukraine за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO) та проєкт LEAP за сприяння уряду Канади. Діяльність психологічної підтримки охоплює Полтавську, Вінницьку, Житомирську, Харківську, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку і Київську області. Допомога передбачає індивідуальні психологічні консультування та соціально-психологічну підтримку, групові тренінги та лекції. Охочі отримують знання про те, як подолати страх, тривожність, пригнічений настрій, панічні атаки, як впоратися зі стресом під час війни.

У жовтні в межах проєкту за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO) ADRA Ukraine запустила безкоштовні соціальні рейси в чотирьох громадах Запорізької та Дніпропетровської областей. Зокрема, 17 жовтня соціальні маршрути відкрилися в Апостолівській та Зеленодольській громадах Криворізького району Дніпропетровської області. Населення цих двох територіальних громад налічує загалом близько сорока тисяч мешканців.
Станом на сьогодні в Апостолівській та Зеленодольській громадах діють дев’ять соціальних маршрутів, які охоплюють 18 населених пунктів.