Post title getting code

У межах проєкту екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України, який активно реалізується за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) та ADRA Ukraine, волонтери роздали 310 717 буханок хліба, понад 60 тон продовольчої допомоги та 376 продуктових наборів. Зокрема, роздача наборів відбувалася в місті Одеса за присутності представників гуманітарних організацій WFP, ADRA Ukraine, а також телеканалів «Надія», CNL та інших.

Щоденно роздача хліба охоплює мешканців Сумської, Чернігівської, Полтавської, Одеської, Запорізької областей. Допомога надходить до міських адміністрацій, соціальних центрів, лікарень, центрів допомоги переселенцям та волонтерських центрів.

Миколаївська та Київська області отримали допомогу у вигляді макаронних виробів та соняшникової олії.

Проєкт Hope for Ukraine за підтримки ADRA Ukraine та телеканалу «Надія», який охоплює одразу декілька напрямів, продовжує надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, одягом. Людей евакуюють з гарячих точок у більш безпечне місце.

Цього тижня допомогу отримали більше 100 переселенців, які знаходяться в місті Кропивницький Кіровоградської області. Волонтери надали гуманітарну допомогу й переселенцям з Харкова, які зараз проживають у місті Хмельницький. Також до проєкту долучилися декілька населених пунктів Київської області, куди допомогу сім’ям з дітьми, літнім людям та особам з інвалідністю привозять вкрай рідко.

Мешканці одного з сіл Харківської області, яке знаходиться в 5 км від лінії фронту, отримали допомогу у вигляді 122 продуктових пакунків та психологічної підтримки.

Триває евакуація людей з гарячих точок. Цього тижня завдяки спільним зусиллям декількох діючих проєктів ADRA Ukraine кількість евакуйованих осіб сягнула позначки 10 000.

Опубліковано: 06.05.2022

Інші новини:

Інші новини: