Категорія: НовиниОпубліковано: 14.10.2022

Post title getting code

У межах проєкту ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН активно реалізується мобільна видача продовольчої допомоги в населених пунктах Херсонської та Харківської областей. Продуктові набори вагою 17 кг отримали мешканці міста Дергачі, смт Гути, сіл Стариця, Ржавець на Харківщині та смт Велика Олександрівка, Велика Лепетиха на Херсонщині. Тривалий час ці населені пункти були ізольовані, зараз перебувають у критичному гуманітарному стані через неможливість регулярних доставок продуктів харчування тощо.

ADRA Ukraine продовжує надавати психологічну підтримку постраждалому населенню, яка реалізується на постійній основі. На сьогодні психологічна допомога діє в межах декількох проєктів, зокрема, це LEAP (за сприяння уряду Канади) та GFFO (за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини). Вони охоплюють Харківську, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку, Київську, Житомирську, Полтавську та Вінницьку області. Психологічна допомога розповсюджується на певні категорії вразливих верств населення та містить індивідуальні консультації, групові зустрічі, тренінги тощо.

За підтримки норвезького фонду АDRA та небайдужих жителів Норвегії нам вдалось придбати життєво важливі медичні прилади — вак-апарати, що лікують найскладніші травматичні рани та опіки. Допомогу отримали лікарні в Одеській, Полтавській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській областях. Пацієнти мають шанс на одужання в короткі строки, що сприяє їхній ранній реабілітації. Особливо це актуально зараз, в умовах воєнного стану в країні. Процес реабілітації тяжко пораненої людини прискорюється майже втричі. Придбати вак-апарати в Україні практично неможливо. Тож ця допомога стала вкрай важливою та необхідною для лікарень та важкопоранених хворих.

Інші новини:

Інші новини: