Категорія: НовиниОпубліковано: 21.10.2022

Post title getting code

У Закарпатській і Чернівецькій областях 11 та 12 жовтня відбулася роздача продовольчих наборів завдяки підтримці ADRA Slovakia. Зараз тут мешкає багато переселенців з гарячих точок та окупованих територій країни, зокрема, з Харкова, Маріуполя, Краматорська та інших. Завдяки оперативній взаємодії працівників українського та словацького представництв ADRA волонтери охопили допомогою близько 1 560 осіб. Серед числа тих, хто її отримав — вимушено переміщені особи з інвалідністю, які залишились без домівок та наразі мешкають у соціальному прихистку в місті Чернівці.

У Вінниці 9 жовтня пройшов семінар-практикум для переселенців з різних областей України, що відбувся в межах психологічного напряму проєкту LEAP. На заході були присутні понад 40 осіб. Обговорювали актуальні для сьогодення питання: «Як досягнути ресурсного стану в умовах воєнних подій» і «Де віднайти сили для особистого життя й допомоги іншим». Семінар проводила кваліфікований психолог благодійної організації ADRA Ukraine Олена Ниник. Вона не лише ділилася корисною інформацією, але й використовувала арттерапевтичні практики, трансформаційні ігри тощо. Присутні ближче познайомилися один з одним, відчули підтримку й турботу про себе та поділилися власними думками й переживаннями в цей непростий час.

У жовтні ADRA Ukraine отримала Грамоту Верховної Ради України за вагомий внесок у зміцнення духовності українського народу, активну просвітницьку, благодійну та волонтерську діяльність. Команда благодійної організації висловила подяку за відзнаку та можливість бути корисними в ці непрості часи. Ми продовжуємо кожного дня робити все, щоб якомога більше людей змогли отримати допомогу, якої так потребують.

Інші новини:

Інші новини: