Категорія: НовиниОпубліковано: 29.07.2020

Post title getting code

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

У той же час фізичні особи – підприємці, які перебувають на єдиному податку 1 та 2 групи та мають дітей віком до 10 років мають право на отримання допомоги від держави в період карантину та протягом 30 днів після його закінчення. Ми радимо вам звернутися за безоплатною консультацією до юристів АДРА Україна, оскільки розмір допомоги становить:

🔹на дитинну 5 років та молодше – 1779 грн/місяць;
🔹діти із 6 до 10 років (включно) – 2218 грн/місяць;

Якщо дитині виповниться 6 років, суму допомоги перерахують з наступного місяця. Допомогу виплачують щомісяця за повний місяць.

ПДФО / ВС із суми не утримується, ЄСВ на цю суму теж не нараховується (п.п. 165.1.1). Але ФОП повинен мати сплачені страхові внески (ЄСВ) за попередній звітний період.

Отримати таку допомоги, відповідно до Постанови № 329, можливо:
🔹через портал державних послуг «Дія»;
🔹за допомогою онлайн сервісу Міністерства соціальної політики України;
🔹особисто в управлінні соціального захисту населення або підготувавши необхідний перелік документів та надіславши його до УСЗН.

Для цього необхідні наступні документи:
🔹заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів.
🔹сканована копія свідоцтва про народження дитини (дітей);
🔹сканована копія довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7);
🔹сканована копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців);
🔹сканована копія рішення районної, районної у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

У разі оформлення допомоги через онлайн – сервіси необхідно відскакувати зазначені документи у форматі *.pdf

☎️З питаннями щодо виплати допомоги на дітей для ФОП, та іншими правовими питаннями звертайтеся до наших юристів за телефонами: 050 240 0752, 066 212 8498, 050 800 24 56, з 9:00 до 17:00, або надсилайте листа на пошту legal.aid@adra.ua

🇩🇪Консультації надаються в рамках проекту “Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України на лінії розмежування”, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Інші новини:

Інші новини: