Категорія: НовиниОпубліковано: 21.09.2023Перегляди: 800

Post title getting code

Майстерки, семінари, тренінги, арттерапія, заняття з дітьми, кулінарні класи, різноманітні техніки зцілення та продуктова допомога родинам – це невеликий перелік реалізації благодійного проєкту “Відновлення з любов’ю”, заходи якого спрямовувалися на підтримку ВПО та не ВПО м. Львова, які несуть великі втрати через війну. Проєкт ПЛ “ЖИВЕ СЛОВО” передбачав фізичне, психо-емоційне, інтелектуальне та духовне відновлення дітей та їх батьків і фінансувався німецькими благодійниками “ADRA Deutschland e.V.” та “Schulzentrum Marienhoehe” до 31 серпня 2023 року.

У 2023-2024 н.р. завдяки дії проєкту «Відновлення з любов’ю» на регулярній основі з числа мешканців Львова, котрі не належать до родин здобувачів освіти ліцею «ЖИВЕ СЛОВО» вдалося охопити допомогою:

– 729 постраждалих у війні сімей у вигляді надання гуманітарної допомоги (у тому числі 209 родин, де одна або більше осіб мають інвалідність);
– 659 представників постраждалих родин через надання комплексної психосоціальної та ментальної підтримки, з них 121 чоловік та 538 жінок;
– 473 дітей та молоді з числа ВПО та інших вразливих соціальних категорій через їхню участь у загальноміських заходах відновлення на базі ліцею.

У 2023-2024 н.р. завдяки дії проєкту «Відновлення з любов’ю» на регулярній основі з числа родин здобувачів освіти ліцею «ЖИВЕ СЛОВО» вдалося охопити допомогою:

45 дітей із соціально незахищених сімей через надання комплексу освітніх послуг офлайн за державними стандартами упродовж 8 місяців навчального року;
122 дітей та їхніх батьків, котрі відновилися через щомісячні терапевтичні заходи за кошт донорів;
36 дітей, родини яких через війну виїхали за кордон і хотіли зберегти українську освіту своїм дітям, отримали упродовж року щотижневі індивідуально-групові онлайн-заняття якісної освіти.
Відтак окрім основної місії навчання для ліцеїстів, працівники закладу виконали соціальне та волонтерське служіння для родин не ліцею у другій половині робочого дня. Бажання служити людям для покращення їхнього ментального здоров’я, потреба відновлення надії, – рухало справою. Віримо, що налагоджена робота колективу ліцею у співпраці з соцслужбами міста, адміністрацією модульного містечка для ВПО, керівництвом Управління соціального захисту та Управління освіти ДР ЛМР принесла добро, тепло і світло в душі тих, хто через війну опинився в складних життєвих обставинах і перебував на межі зневіри, відчаю чи апатії.

Автор статті:
Анжела Поліщук

Автор світлини:
Юрій Поліщук

Джерело:
Приватний Ліцей “Живе Слово”

Інші новини:

Інші новини: