Категорія: НовиниОпубліковано: 29.08.2022

Post title getting code

Напрям психологічної допомоги продовжує свою реалізацію в межах декількох проєктів ADRA Ukraine. У серпні група психологів відвідала місто Дніпро, де провела шість зустрічей у форматі груп підтримки для переселенців з гарячих точок України. Серед них вимушені переселенці з міст Харкова, Лисичанська, Сєвєродонецька, Бахмута, Маріуполя, смт Великої Новосілки тощо.

Зустрічі проходили в комфортній та невимушеній атмосфері. Завдяки цьому люди відчували увагу та прийняття від психологів та організаторів заходу, з легкістю йшли на контакт та вільно брали участь у дискусії. Учасники пройшли тренінг, а також дізнались про антитривожні психологічні засоби, про гормони щастя та настрою, про те, як допомогти собі бути спокійнішими та трохи щасливішими в цей важкий воєнний час.

Протягом зустрічей учасники отримали емоційну підтримку та структуровані підказки від психологів, як допомогти собі й рідним жити далі. Наостанок було багато посмішок та слів подяки благодійній організації та безпосередньо психологам проєкту за такі заходи та корисну інформацію.

У серпні психологічну підтримку отримали близько 1 000 нових бенефіціарів, серед яких велику кількість складають жінки, діти та люди літнього віку. Загалом від початку реалізації напряму допомогу отримали близько 5 000 осіб.

Інші новини:

Інші новини: